Konkurs 'Lider Współpracy Transgranicznej'

Mając na uwadze istotną rolę samorządów w kształtowaniu współpracy transgranicznej na pograniczu polsko-litewskim, Stowarzyszenie „Euroregion Niemen” ma przyjemność zaprosić Jednostki Samorządu Terytorialnego do udziału w konkursie „Lider Współpracy Transgranicznej”. Konkurs jest organizowany pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

            W celu uczestnictwa w konkursie prosimy o wypełnienia formularza konkursowego i przesłanie go na adres poczty elektronicznej euroregion@niemen.org.pl. z dopiskiem w temacie wiadomości „Lider Współpracy Transgranicznej” do dnia 24 maja 2018 r. Do formularza uczestnictwa w konkursie należy dołączyć wersję elektroniczną zdjęcia w wysokiej rozdzielczości obrazującego efekty współpracy transgranicznej. W przypadku pytań bądź wątpliwości dotyczących wypełniania formularza konkursowego – prosimy o kontakt telefoniczny pod nr:  tel.: +48 (87) 565 36 71.

            Uroczysta ceremonia wręczenie nagród w konkursie „Lider Współpracy Transgranicznej” będzie miała miejsce w trakcie „Kongresu Samorządów Polski i Litwy”, który odbędzie się w dniu 7 czerwca 2018 r. w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach przy ul. Innowacyjnej 1.

            Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Lider Współpracy Transgranicznej” oraz uczestnictwie w Kongresie Samorządów Polski i Litwy!