Witamy w świecie biznesu - Zaproszenie uczniów do udziału w Business Leaders Camp

Stowarzyszenie "Euroregion Niemen" w partnerstwie z litewską Instytucją Publiczną "PVC" realizuje projekt "Witamy w świecie biznesu", który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020.

Głównym celem projektu jest pokazanie młodzieży, że prowadzenie działalności może być proste, jeżeli ma się dobry pomysł, wsparcie zawodowców i ogólną wiedzę o prowadzeniu działalności. Projekt zakłada aktywne partnerstwo beneficjentów projektu i partnerów społecznych, w tym szkół, przedsiębiorstw, centrów przygotowania zawodowego.

Mamy przyjemność zaprosić młodzież szkolną w wieku 16-18 lat do wzięcia udziału w w konkursie biznesowym International Business Competition oraz w warsztatach Business Leaders Camp, które odbędą się w dniach 27 – 29 września br. w Suwałkach w ramach projektu ”Welcome to the business land” LT-PL-2S-190 współfinansowanego z programu Interreg V-A Lithuania-Poland.

 W trakcie warsztatów uczniowie wezmą udział w grze biznesowej. Zwycięzcy gry biznesowej zostaną laureatami International Business Competition.

 Aby zgłosić swój udział należy do dnia 24 września br. wypełnić formularz zgłoszeniowy w języku angielskim na stronie: http://www.bonuslt-pl.eu/ Formularz zawiera pytania z wiedzy o biznesie w języku angielskim. Liczba miejsc jest ograniczona - 10 miejsc dla uczniów z Polski, którzy najlepiej odpowiedzą na pytania w formularzu zgłoszeniowym.

 Zaproszenie można pobrać tutaj.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie i warsztatach!