DLA DALSZEGO ROZWOJU TURYSTYKI WÓKŁ NIEMNA I KANAŁU AUGUSTOWSKIEGO

W imieniu organizatora, Stowarzyszenia Euroregion Niemen w Mariampolu, zapraszamy na spotkanie poświęcone przyszłości turystyki na Kanale Augustowskim i Niemnie. Spotkanie odbędzie się 27 lipca 2022 r. w Alytusie na Litwie. Można także uczestniczyć w spotkaniu zdalnie, korzystając z konta zoom: https://us02web.zoom.us/j/83637161198?pwd=K2FSTFlVWmVXUDJuSjl4T1BGd2lwUT09) . Początek spotkania o godzinie 9.30 ( czasu polskiego).

Podczas spotkania przedstawiony zostanie zintegrowany system informatyczny Niemna i drogi wodnej Kanału Augustowskiego (trasy turystycznej). Wspólnie z przedstawicielami Litwy i Polski dokonana zostanie ocena sytuacja żeglugowej , możliwości dalszego rozwoju drogi wodnej i związanej z nią turystyki. Spotkanie jest podsumowaniem projektu „ Rozwój wspólnej drogi wodnej łączącej kraje sąsiadujące do zrównoważonej turystyki i współpracy”, nr LT – PL – 5R -363 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Współpracy Interreg V-A Litwa – Polska. Liderem projektu jest Dyrekcja litewskich śródlądowych dróg wodnych a partnerami Stowarzyszenie Euroregion Niemen w Suwałkach i Mariampolu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację do 25 lipca 2022 pod adresem internetowym organizatora e-mailem biuras@nemunas.info, wskazując reprezentowana instytucję oraz dane do korespondencji.

W załączeniu zaproszenie organizatora oraz wstępny program spotkania

Close Menu
Facebook